Szanowni Mieszkańcy, wraz z nadejściem upalnych dni i sezonu wakacyjnego, zwracamy się ponownie z prośbą o oszczędne i odpowiedzialne korzystanie z wody. W ostatnim czasie obserwujemy bardzo duży wzrost jej zużycia.

Tak wysokie pobory wody mogą powodować spadki ciśnienia w sieci oraz utrudniać zapewnienie ciągłych dostaw dla wszystkich odbiorców. Dlatego prosimy o ograniczenie zużycia wody wyłącznie do niezbędnych potrzeb bytowych.

W szczególności apelujemy o:

– ograniczenie podlewania trawników, ogrodów i terenów zielonych,

– rezygnację z napełniania basenów i oczek wodnych,

– unikanie innych czynności powodujących nadmierne zużycie wody.

Korzystajmy z wody odpowiedzialnie, aby nie zabrakło jej dla nikogo!