Szanowni Mieszkańcy, wraz z nadejściem upalnych dni i sezonu wakacyjnego, zwracamy się ponownie z prośbą o oszczędne i odpowiedzialne korzystanie z wody. W ostatnim czasie obserwujemy bardzo duży wzrost jej zużycia.
Tak wysokie pobory wody mogą powodować spadki ciśnienia w sieci oraz utrudniać zapewnienie ciągłych dostaw dla wszystkich odbiorców. Dlatego prosimy o ograniczenie zużycia wody wyłącznie do niezbędnych potrzeb bytowych.
W szczególności apelujemy o:
– ograniczenie podlewania trawników, ogrodów i terenów zielonych,
– rezygnację z napełniania basenów i oczek wodnych,
– unikanie innych czynności powodujących nadmierne zużycie wody.
Korzystajmy z wody odpowiedzialnie, aby nie zabrakło jej dla nikogo!
