Herb Gminy


Gmina Łubnice

Herb Gminy

Gmina Łubnice

Zapisy na szkolenie

Written by admin, Czerwiec 19, 2019

Ruszyły zapisy na szkolenia w ramach w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, którego celem jest „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: kujawsko-pomorskiego i łódzkiego”.

Dzięki środkom pozyskanym z Funduszy Europejskich odbędzie się bezpłatny cykl szkoleń podnoszących nasze kwalifikacje cyfrowe. Podzielone zostały one na 7 modułów:

  1. Rodzic w Internecie – adresowany do rodziców/opiekunów poświęcony jest przygotowaniu rodzica do roli przewodnika dziecka w zakresie bezpiecznego i „mądrego” korzystania z sieci i reagowania na sytuacje zagrożenia.
  2. Mój biznes w sieci – przeznaczony jest przede wszystkim dla przygotowujących się do otwarcia własnego biznesu.
  3. Działam w sieciach społecznościowych – przeznaczony jest dla osób, które chcą poznać filozofię i sposób funkcjonowania sieci społecznościowych oraz wykorzystać je w działalności na rzecz swojej społeczności lokalnej lub prywatnie.
  4. Tworzę własną stronę internetową/blog – przeznaczony jest dla osób, które chciałyby mieć swoje miejsce w sieci w postaci własnej strony internetowej lub blogu.
  5. Rolnik w sieci – przeznaczony jest przede wszystkim dla rolników, którzy na szkoleniu dowiedzą się gdzie i jakie przydatne informacje, aplikacje i e-usługi mogą znaleźć w sieci, jak z nich bezpiecznie korzystać, jak regulować swoje rachunki bez konieczności odwiedzania placówki bankowej czy urzędu.
  6. Kultura w sieci – przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się gdzie w internecie szukać ciekawych i przydatnych zasobów szeroko pojętej kultury i zasobów edukacyjnych z legalnych źródeł oraz jak wykorzystywać je do nauki lub własnej twórczości.
  7. Moje finanse i transakcje w sieci – przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się załatwiać skutecznie sprawy prywatne, biznesowe, finansowe i urzędowe za pośrednictwem Internetu.

MOŻNA WZIĄĆ UDZIAŁ TYLKO W JEDNYM WYBRANYM MODULE

Zapisu na szkolenie można dokonać w sekretariatach szkół na terenie gminy oraz Urzędzie Gminy w godzinach pracy tych instytucji

Numery alarmowe

Numery konserwatorów sieci kanalizacyjnej:

606 655 039

608 743 350

Numery konserwatorów sieci wodociągowej:

602 524 293

605 220 455

Biblioteka oraz świetlice wiejskie

Godziny otwarcia gminnej biblioteki publicznej:

Łubnice (pn, śr, czw) – od 9 do 18 oraz (pt) – od 9 do 12

Wójcin (wt, pt) – od 14 do 19

Dzietrzkowice (pn, śr) – od 13 do 18

Godziny otwarcia świetlic wiejskich:

Wójcin (pn-pt) – od 17 do 21

Łubnice (pn-pt) – od 15 do 19

Kolonia Dzietrzkowice (pn, wt, śr) – od 15 do 22

Dzietrzkowice (czw, pt) – od 15 do 22 oraz (sobota) – od 10 do 15

PSZOK