Herb Gminy


Gmina Łubnice

Herb Gminy

Gmina Łubnice

Organizacje

Written by admin, 12 sierpnia, 2008

Organizacje

Roczny Program Współpracy

Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych.

Ochotnicza Straż Pożarna w Łubnicach

Zarząd

1. Prezes Mieczysław Olek

2. Wiceprezes – Naczelnik Witalis Mączka

3. Wiceprezes Mariusz Cały

4. Z-ca Naczelnika Tomasz Przybyła

5. Skarbnik Marcin Męcała

6. Sekretarz Rafał Safian

7. Gospodarz Rafał Brząkała

8. Członek Zarządu Jan Dudek

9. Członek Zarządu Henryk Fojtar

Komisja Rewizyjna

1. Przewodniczący Michał Pazek

2. Sekretarz Andrzej Kaleta

3. Członek Lucjan Przybyła

Ochotnicza Straż Pożarna w Dzietrzkowicach

Zarząd

1. Prezes Tomasz Kaleta

2. Wiceprezes – Naczelnik Tomasz Faryś

3. Wiceprezes Marian Mencała

4. Z-ca Naczelnika Jan Preś

5. Skarbnik Wojciech Kaleta

6. Sekretarz Marek Kaleta

7. Gospodarz Andrzej Dominas

8. Członek Zarządu Janusz Osadnik

9. Członek Zarządu Radosław Patyk

 

Komisja Rewizyjna

1. Przewodniczący Ryszard Olek

2. Członek Piotr Gołek

3. Członek Andrzej Kędzia

 

Ochotnicza Straż Pożarna w Kolonii Dzietrzkowice

Zarząd

1. Prezes Piotr Woźny

2. Wiceprezes – Naczelnik Zbigniew Ciosek

3. Wiceprezes Krzysztof Płuska

4. Z-ca Naczelnika Sławomir Kaczmarek

5. Skarbnik Andrzej Wesoły

6. Sekretarz Michał Kusiek

7. Gospodarz Zbigniew Strzelecki

8. Członek Zarządu Mariusz Syguła

9. Członek Zarządu Łukasz Choncel

 

Komisja Rewizyjna

1. Przewodniczący Andrzej Kujawa

2. Sekretarz Zdzisław Olejnik

3. Członek Adam Karmański

 

 

 

Ochotnicza Straż Pożarna w Wójcinie

Zarząd

1. Prezes Zenon Kopis

2. Wiceprezes – Naczelnik Paweł Rogowski

3. Wiceprezes Grzegorz Kmiecik

4. Z-ca Naczelnika Grzegorz Gołębiowski

5. Skarbnik Gabriela Zimoch

6. Sekretarz Jagoda Jagieła

7. Gospodarz Andrzej Cirkosz

8. Członek Zarządu Jan Mączka

9. Członek Zarządu Jan Sikora

 

Komisja Rewizyjna

1. Przewodniczący Adam Śmiałek

2. Wiceprzewodniczący Magda Biegańska

3. Sekretarz Dominika Dudek

4. Członek Michał Wydmuch

5. Członek Krzysztof Pacyna

 

Ochotnicza Straż Pożarna w Ludwinowie

Zarząd

1. Prezes Tadeusz Boguś

2. Naczelnik Robert Łytka

3. Wiceprezes Krzysztof Strzała

4. Z-ca Naczelnika Paweł Krystek

5. Skarbnik Jerzy Płuska

6. Sekretarz Krzysztof Starosta

7. Gospodarz Henryk Krystek

8. Kronikarz Józef Zych

Komisja Rewizyjna

1. Przewodniczący Lech Zych

2. Sekretarz – Kazimierz Hącel

3. Członek Józef Panek

 

 

STOWARZYSZENIE GOSPODYŃ „WÓJCIN NAD PROSNĄ”

Członkowie reprezentacji:

Nazwisko i imię:

Funkcja lub stanowisko:

Mączka Bożena Anna

Prezes Zarządu

Piasta Jolanta Maria

Wiceprezes

Gwizdek Maria Jolanta

Sekretarz

Stasiak Helena Zofia

Skarbnik

Biedal Wioletta Magdalena

Członek Zarządu

STOWARZYSZENIE GOSPODYŃ „POD LIPĄ” W KOLONII DZIETRZKOWICE

Członkowie reprezentacji:

Nazwisko i imię:

Funkcja lub stanowisko:

Kusiek Urszula

Prezes Zarządu

Olejnik Ewa

Wiceprezes

Ciosek Bożena

Sekretarz

Strzała Danuta Agnieszka

Skarbnik

Machynia Mariola

Członek Zarządu

STOWARZYSZENIE GOSPODYŃ W DZIETRZKOWICACH

Członkowie reprezentacji:

Nazwisko i imię:

Funkcja lub stanowisko:

Olek Henryka Urszula

Prezes

Lipieta Karolina Jadwiga

Sekretarz

Kaczor Anetta Ewa

Skarbnik

Nowak Anna

Członek Zarządu

Skał Barbara

Wiceprezes

 

STOWARZYSZENIE GOSPODYŃ „POD BOREM” W LUDWINOWIE

Członkowie reprezentacji:

Nazwisko i imię:

Funkcja lub stanowisko:

Starosta Aniela Stanisława

Prezes Zarządu

Honcel Krystyna Lucyna

Wiceprezes

Szczot Jadwiga

Sekretarz

Strzała Grażyna Anna

Skarbnik

Głuch Krystyna

Członek Zarządu

STOWARZYSZENIE „ŁUBNICZANKI NA SZLAKU BURSZTYNOWYM”

Członkowie reprezentacji:

Nazwisko i imię:

Funkcja lub stanowisko:

Glapa Marianna Katarzyna

Prezes

Merta Maria Anna

Wiceprezes

Ciećka Dorota Agata

Sekretarz

Szybak Maria

Skarbnik

Maślanka Aleksandra

Członek Zarządu

 

Numery alarmowe

Numery konserwatorów sieci kanalizacyjnej:

606 655 039

608 743 350

Numery konserwatorów sieci wodociągowej:

602 524 293

605 220 455

Biblioteka oraz świetlice wiejskie

Godziny otwarcia gminnej biblioteki publicznej:

Łubnice (pn, śr, czw) – od 9 do 18 oraz (pt) – od 9 do 12

Wójcin (wt, pt) – od 14 do 19

Dzietrzkowice (pn, śr) – od 13 do 18

Godziny otwarcia świetlic wiejskich:

Wójcin (pn-pt) – od 18 do 21

Łubnice (pn-pt) – od 15 do 18

Kolonia Dzietrzkowice (wt, czw) – od 17:30 do 21 oraz (piątek) – od 17:30 do 20:30

Dzietrzkowice (pn) – od 17:30 do 21; (śr) – od 17:30 do 20:30 oraz (sobota) – od 15:30 do 19

PSZOK

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.