mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead
in /ZSLUBNICE/ip_cms/includes/db.php on line 25

WARNING session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /ZSLUBNICE/ip_cms/includes/error_handler.php:60)
in /ZSLUBNICE/ip_cms/frontend/session.php on line 21

WARNING session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /ZSLUBNICE/ip_cms/includes/error_handler.php:60)
in /ZSLUBNICE/ip_cms/frontend/session.php on line 21

WARNING Illegal string offset 'name'
in /ZSLUBNICE/ip_cms/frontend/zone.php on line 65

WARNING Illegal string offset 'template'
in /ZSLUBNICE/ip_cms/frontend/zone.php on line 66

WARNING Illegal string offset 'associated_group'
in /ZSLUBNICE/ip_cms/frontend/zone.php on line 67

WARNING Illegal string offset 'associated_module'
in /ZSLUBNICE/ip_cms/frontend/zone.php on line 68

Uczniowie szkoły podstawowej
home sitemap

Oddziały Szkoły Podstawowej

Klasa druga szkoły podstawowej

1. Biesiadecka Antonina

2. Błaszczak Aleksandra

3. Głowacki Kacper

4. Grela Kornelia

5. Jurasik Patryk

6. Kaleta Gabriela

7.Kaleta Maria

8. Kobylarz Kacper

9. Maślanka Iga

10.Mączka Katarzyna

11.Pencakowski Kacper

12.Piasta Lena

13.Tomczyk Katarzyna

14.Zych Tomasz

15.Zysiek Amelia

Klasa czwarta szkoły podstawowej

1. Błaszczak Dominik

2. Falarz Marcel

3. Falarz Przemysław

4. Glapa Jakub

5. Janas Jakub

6. Kowal Stanisław

7. Krowicki Kacper

8. Piekielny Maksymilian

9. Pietras Kacper

10. Podeszwa Maja

11. Przybyła Dawid

12. Sobała Kacper

13. Starek Jan

14. Strzała Szymon

15. Syguła Zuzanna

16. Trzeciak Amelia

17. Warga Gabriela

18. Woźniak Mateusz

19. Zych Damian

20. Zysiek Patryk

Klasa piąta szkoły podstawowej

1.  Chadryś Aleksandra

2.  Falarz Maksymilian

3. Jarząbek-Sztymelska Zuzanna

4.  Mączka Alicja

5.  Merta Mikołaj

6.  Musiałek Paweł

7.  Nękała Wiktoria

8.  Nowakowski Łukasz

9.  Pastusiak Bartosz

10.Przybyła Katarzyna

11.Safian Kinga

12.Trzeciak Antoni

13.Zysiek Wiktoria

Klasa siódma szkoły podstawowej

1.  Bernaś Natalia

2.  Białek Mateusz

3.  Brzeziński Piotr

4.  Gacka Julia

5.  Gmerek Marcin

6.  Gmerek Mateusz

7.  Honcel Dominika

8.  Jurasik Kacper

9  Pastusiak Julia

10.Podeszwa Igor

11.Sikorski Błażej

12.Tomczyk Paulina

13.Warga Magdalena

14.Warga Maria

15.Woźna Marta

16.Woźny Bartosz

17.Zych Adrian

Klasa ósma szkoły podstawowej

1. Chadryś Weronika

2. Ciosek Łukasz

3. Kowal Beata

4. Lipieta Anna

5. Magot Michał

6. Malatyński Jakub

7. Maślanka Stanisław

8. Musiał Gracjan

9. Porażka Roksana

10.Safian Patryk

11.Skop Jan

12.Trościanka Jędrzej

13.Zych Szymon

14.Zysiek Kacper